Annika Arras​

 

Tegevjuht & partner  |  annika.arras@miltton.com  |  +372 527 6839  |  LinkedIn

 

Annika on Miltton New Nordics kaasasutaja ja tegevjuht. Milttoni asutamist ja stardiperioodi Eestis võtab ta ise kokku kui “pöörast rännakut kolmest kahekümneni kahe aastaga ja mul pole õrna aimu ka kuhu see välja viib, aga tunne on hea.”


Olles 11. aasta jooksul Reformierakonna kampaaniajuhi ametis omandanud põhjaliku kogemuse strateegilises ja poliitilises kommunikatsioonis, on Annika tänaseks konsulteerinud ja koolitanud organisatsioone Kaukaasiast Põhjamaadeni kokku neljateistkümnes riigis. Seetõttu tunneb ta end koduselt nii Tbilisi kui Helsingi tänavatel ja hobi korras võib leida teda reisijuhina jagamas oma rännakute avastusi sõpradelegi.

2016. aastal asutas Annika koos Friedrich Naumanni Fondi, ALDE partei ja Euroopa Liberaalse Foorumiga rahvusvahelise kooli European Women’s Academy of Political Campaigning and Leadership, kus ta iga aasta üheksa kuud vältava programmi raames annab edasi oma kogemusi kommunikatsioonist, poliitikast ja juhtimisest paarikümnele naispoliitikule erinevatest Euroopa riikidest.

Milttoni tiimis on Annika vastutada äriarendus ja meeskonna juhtimine, aga ka vastutustundliku ettevõtluse suund, mille arengule Eestis ta kaasa aidata soovib. Teda võib tihti leida juhtimas konverentse või vedamas arutelusi nii Tallinnas, Helsingis kui Stockholmis.


Annikal on kõrgharidus Soome filoloogias, ta on õppinud magistrantuuris meediat ja kommunikatsiooni ning lõpetamisjärgus on ärijuhtimise magister.