Kaspar Jõgeva

 

Konsultant  |  kaspar.jogeva@miltton.com  |  +372 5333 4764  |  LinkedIn

Kaspar on julge ideede generaator, kelle eestvedamisel on valminud kontseptsioon ja teostus erinevate Eesti ettevõtete oluliste verstapostide kommunikatsioonis nii Eestis kui rahvusvaheliselt. Tundes hästi meediatööstuse dünaamikat, on Kaspar loonud uusi radu lugude rääkimiseks ja brändi arendamiseks nii rahvusvahelistele tehnoloogiaettevõtetele kui kohalikele klientidele. 

Lisaks viib Kaspar läbi meedia- ja kriisikommunikatsioonikoolitusi, nõustab kliente meediasuhete ja sõnumistrateegia alal ning täiendab meie variautorite ridu – ta on aidanud sündida palju avalikku tähelepanu saanud arvamuslugudel. Kaspari kliendiportfellis on mitmed tehnoloogiaettevõtted nagu Salv, Veriff ja Funderbeam, lisaks korraldas Kaspar eelmisel aastal infrastruktuuri finantseerimise konverentsi Infrasummit 2019, nõustas La Muu kapitalikaasamise kampaaniat ja Eleringi andmevahetusplatvormi Estfeed.

Kaspar on omandanud meediatööstuse alase magistrikraadi Rotterdami Erasmuse ülikoolis. Ta on eelnevalt õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal ning töötanud ajakirjanikuna väljaandes Postimees.