Kristi Malmberg

 

Strateeg-konsultant  |  kristi.malmberg@miltton.com  |  +372 506 9537  |  LinkedIn

 

Kristi on Milttoni strateeg-konsultant, kelle üks ülesandeid on eestvedada ettevõtte klientide strateegilise nõustamise protsessi pidevat arendamist ja täiustamist.  Lisaks tegeleb ta ka klientide ning projektijuhtimisega. Varem pikalt majandusajakirjanikuna töötanud Kristi peamisteks klientideks on finantssektori ja finantstehnoloogiateenuste valdkonna ettevõtted nagu näiteks Luminor.  

Kokku on Kristil selja taga 25 aastat töötamist erinevates meediaväljaannetes. Ta on põnevatel 1990ndatel olnud Eesti Päevalehe poliitikareporter, hiljem pidanud Äripäevas erinevaid ameteid reporterist uudistetoimetuse juhini ning enne Milttoniga ühinemist vedanud Postimehe majandustoimetust. Seega tunneb ta põhjalikult ajakirjandusturgu, selle toimimist ja seal tegutsevaid inimesi. Tänu peenele meediatajule saab Kristi pakkuda ettevõtete kõneisikutele enne mõnd olulist sündmust ajakirjanikega suhtlemise koolitust ning edastatavate sõnumite veelgi paremaks lihvimist.

Lisaks sadadele artiklitele on Kristi kirjutanud raamatu “Tahte tekitajad”, mis räägib inimeste juhtimisest ja motiveerimisest. Samuti saab ta CVsse lisada pika nimekirja erinevaid juhtimisalaseid koolitusi. Inimeste ja protsesside juhtimine on üks teema, mis Kristil kindlasti silma särama paneb.

Kristil on Tallinna Ülikoolist saadud magistrikraad sotsioloogias, mis on abiks kommunikatsiooniprojektide jälgimisel ja analüüsimisel ühiskondlike muutuste kontekstis.