Kristi Roost​

 

Strateeg-konsultant  |  kristi.roost@miltton.com  |  +372 5621 5672  |  LinkedIn

 

Kristi on Miltton New Nordicsi strateeg-konsultant finants- ja korporatiivkommunikatsiooni valdkonnas. Samuti tegeleb Kristi turunduskommunikatsiooniga. Tal on laialdane töökogemus nii avaliku kui erasektori organisatsioonidest, samuti on Kristi töötanud konsultandina. Viimati töötas Kristi kuus aastas Swedbanki Eesti kommunikatsioonijuhina. Enne seda vastutas ta sama panga meediasuhete eest. Eelnevalt on Kristi meediasuhteid vedanud ka Eesti rahandus- ja justiitsministeeriumis ning töötanud konsultandina kommunikatsiooniagentuuris Hill & Knowlton.  

 

Tema tugevuste hulka kuulub tippjuhtide ja organisatsioonide teiste kõneisikute positsioneerimine ja ettevalmistamine mis tahes avalikeks esinemisteks, sealhulgas meediaintervjuudeks. Ta on kogenud strateegiliste ja taktikaliste kommunikatsiooniplaanide koostamises ja elluviimises, samuti projektijuhtimises. Kristi lemmiktegevuseks on tekstide koostamine, olgu selleks artiklid, kõned, meediatekstid või sotsiaalmeedia postitused.

 

Kristil on kõrgharidus avalikkussuhete ja teabekorralduse valdkonnas. Karjääri jooksul on ta end täiendanud erinevatel koolitustel. 

 

Vabadel hetkedel naudib Kristi lugemist ja reisimist ning on tervisesportlane. Kristi on vabaabielus ja kahe lapse ema.