Martin Rits​

 

Partner  |  martin.rits@miltton.com  |  +372 512 2426  |  LinkedIn

 

Töö peab pakkuma rõõmu, väljakutseid ja vaheldust – just seetõttu on Martini töölaual sageli palju erinevaid teemasid.

Igapäevaselt pakuvad kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas orienteerumisvõimalust nii finantssektori esindusorganisatsioon FinanceEstonia kui ka uue põlvkonna pank Luminor. Kui tehnoloogiaettevõte Boltannab vajaliku sissevaate kiiresti kasvava idufirma telgitagustesse, siis üks juhtivaid kindlustusseltse ERGOning telekommunikatsiooniettevõte Telia Eestiavavad jällegi pika ajalooga suurettevõtete toimimisloogikaid.

Lisaks leiab Martini kogemuste pagasist mitme suurürituse kommunikatsiooni korraldamise. Neist kõige värskemalt on selja taga 2019. aasta suvel toimunud XXVII laulu- ja XX tantsupidu, varasemast võib välja tuua nii Noblessneri Valukojas toimunud “Aadama passiooni” maailma esmaettekanded, Pimedate Ööde filmifestivali kui ka 2014. ja 2017. aasta laulu- ja tantsupeod.

Martin on varasemalt töötanud ajakirjanikuna, mistõttu tajub ta hästi meediamaastikul toimuvat ning viib läbi praktilisi meediatreeninguid. Tekstiloomega seob teda igakuiselt mitme organisatsiooni uudiskirja koostamine ja levitamine.

Martini erialased baasteadmised pärinevad Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja suhtekorralduse instituudist, kommunikatsiooniteadmisi täiendab magistrikraad rahvusvahelistes suhetes. Vaba aja sisustavad aga perekond ning tervisesport.